Kom gerust langs!

Klik op de kaart om een route te plannen

Bezoekadres
Marssteden 31
7547 TE Enschede

Tel. 053-428 33 28
info@tesligteolijdam.nl

 

Postbus
Postbus 458
7500 AL Enschede
Openingstijden kantoor
Maandag t/m vrijdag van 08:30 uur tot 17:00 uur

Offerte aanvragen?
Heb je een bijzondere aanvraag die buiten ons product aanbod op deze website valt? Dat is geen enkel probleem. Geen opdracht is voor ons te gek en wij denken graag met je mee. Wij zorgen voor een passend voorstel, dat je binnen één werkdag van ons ontvangt.

Grafische machines

jaar ervaring

vellen papier per dag

koppen koffie per dag

Al bijna 100 jaar staan we voor je klaar!

In 1921 is te Sligte opgericht door dhr. te Sligte. In 2012 fuseert te Sligte met Olijdam en vanaf dat moment heet de drukkerij te Sligte-Olijdam. In 2015 neemt te Sligte-Olijdam werkzaamheden van Drukkerij Twenthe over en in 2017 komen daar ook de werkzaamheden van Form & Print bij. te Sligte-Olijdam heeft op dit moment 24 medewerkers.

Met veel passie, duidelijke afspraken en veel afwerkingsmethoden in eigen huis kunnen wij net datgene extra bieden waardoor jouw drukwerk er uitziet zoals je verwacht! Wij bieden alles aan wat je nodig hebt, van visitekaartjes tot omvangrijke brochures, van spandoeken tot mailingen en van vlaggen tot verpakkingen. Onze machines kunnen verschillende papierformaten en papierdiktes aan en bieden ons de mogelijkheid om hoge kwaliteit drukwerk met hoge snelheid te maken. Er zijn veel manieren om je drukwerk nog specialer te maken. Bijvoorbeeld door het toepassen van veredelingstechnieken zoals: folie, een preeg en kleur op snee. Ook stansen doen wij in eigen huis.

Vragen over veredeling of productontwikkeling? Wij houden van heldere en eerlijke communicatie en komen graag bij je op bezoek. Wij merken dat deze manier van communiceren zorgt voor een goede klantrelatie en prachtige producties.

De gezichten achter Te Sligte – Olijdam

Wij helpen je graag

Nathalie Poelhekken

Nathalie Poelhekken

Directeur

nathalie@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 31
+31 (0)6 – 55 70 41 35

Raymond Rekers

Raymond Rekers

Bedrijfsleider

raymond@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 35
+31 (0)6 – 48 58 42 55

Richard Vulker

Richard Vulker

Accountmanager

richard@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 32
+31 (0)6 – 41 81 99 97

Yvon Kool

Yvon Kool

Receptie

receptie@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 428 33 28
.

Bjorn Hueskes

Bjorn Hueskes

Orderbegeleider

bjorn@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 33
+31 (0)53 – 428 33 28

Judith Mansveld

Judith Mansveld

Orderbegeleider

judith@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 37
+31 (0)53 – 428 33 28

Robin Hofman

Robin Hofman

DTP / Vormgeving

robin@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 37
+31 (0)53 – 428 33 28

Yiria de Hoop

Yiria de Hoop

DTP / Vormgeving

yiria@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 30
+31 (0)53 – 428 33 28

Leonie Meeusen

Leonie Meeusen

DTP / Vormgeving

leonie@tesligteolijdam.nl

+31 (0)53 – 303 26 39
+31 (0)53 – 428 33 28